DENTISTRY & MEDICAL EDUCATION

Medya, Diş Hekimliği sektöründe 20 yıla yakın süredir profesyonel anlamda yayıncılık ve eğitim organizasyonu yapan bir EKİP tarafından 2006 yılında kurulmuştur.

Diş hekimi ve Tıp Hekimlerine yönelik kongre, seminer ve "UYGULAMALI MESLEKİ GELİŞİM KURSLARI" düzenlemektedir. Eğitim sonrası hedeflenen bilgi ve becerileri vermek öncelikler arasındadır.Güncel gelişmeleri; bilim ışığında bilgileri sınırsızca paylaşan eğitmenlerle çalışmayı ilke edinmiştir.

Medya Dentistry & Medical Education; Yayıncılık faaliyetlerinde; Diş hekimlerine kliniklerinde başucu rehberi olarak faydalanacakları yayınlar sunmaktadır. Her yıl düzenli olarak çıkan Teamwork dergisinin yanında , kitap ve dergilerle sektöre yenilik katmaya devam etmektedir.

Eğitim ve yayın alanında sürekli yenilenen, gelişen ve geliştiren bir yapıda ilerleyen Medya Dentistry & Medical Education, Diş Hekimliği Öğrencilerine de eğitim hayatlarında onlara destek olacak yayınları ulaşılabilir kılarak sosyal sorumluluğunu da her dönem yerine getirmeye gayret göstermektedir.

image description